قانون مندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

لطفاٌ موارد زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید:

  • عضویت در سایت مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا رایگان می باشد. مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا خود را متعهد در حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران دانسته و به شکل محرمانه از این اطلاعات محافظت خواهد کرد.
  • هیچ گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس کاربران نخواهد شد. از اطلاعات مشتریان، تنها به منظور برقراری ارتباط با آن ها جهت ارسال کارت شارژ، اطلاع رسانی یا انجام نظرسنجی استفاده خواهد شد.
  • کاربر جهت استفاده از امکانات ایستگاه­ های شارژ مپنا ابتدا باید در سایت یا اپلیکیشن ثبت نام نماید.
  • کاربر پس از ثبت نام در سایت و سفارش کارت، می تواند بر اساس راهنمای ایستگاه شارژ خودروی برقی یا راهنمای ایستگاه شارژ موتور برقی اقدام به استفاده از خدمات شارژ برقی نماید.
  • استفاده از محتویات این سایت برای موارد غیر تجاری، در صورت ذکر منبع و درج لینک سایت مانعی نداشته و هر گونه استفاده دیگر از این محتویات، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی :

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، توضیحات محصولات، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا جزئی از اموال سایت مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.mapev.ir می باشد.

 

ثبت و ارسال سفارش کارت شارژ خودرو/موتور برقی :

– پس از خواندن قوانین و مقررات، در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید وب سته به سفارش خود بعد از نهایتاً ۷۲ ساعت کارت خود را تحویل بگیرید.

– تحویل کارت در اماکن عمومی ممکن نمی باشد. لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق برای ما ارسال کنید سفارش های حضوری با هماهنگی انجام می شود.

– در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی همان روز الی نهایتاً ۴۸ ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، سایت مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

پشتیبانی :

مرکز توسعه خودروی برقی و زیرساخت های گروه مپنا در طول روز ساعات ۸ صبح الی ۸ شب آماده پشتیبانی به هموطنان گرامی می باشد.