روز چهارشنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ دکتر پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه به همراه جمعی از مدیران این سازمان با حضور درمرکز توسعه خودروبرقی و زیرساخت­ های شرکت مکو از روند توسعه تکنولوژی خودروهای برقی و گسترش زیرساخت های آن در کشور بازدید نمودند و در جریان پروژه های مختلف این مرکز قرار گرفتند. در این بازدید سیستم های پیشرانه خودروهای برقی in-wheel و central مپنا بسیار مورد توجه قرار گرفت و مزیت های آنها از جمله تطابق با استانداردهای جهانی، قابلیت رقابت در بازارهای داخلی و خارجی و قیمت مناسب محصول برشمرده شد.

در ادامه این بازدید به معرفی طرح ها و برنامه های شرکت مکو برای گسترش زیرساخت های شارژ خودروهای برقی پرداخته شد. شرکت مکو علاوه برارائه شارژرهای خود در دسته بندی ها و کاربردهای مختلف، ارائه دهنده سیستم یکپارچه مدیریت و مانیتورینگ جایگاه های شارژر خودروبرقی می باشد که یکی از کلیدی ترین موضوعات دراین حوزه می باشد.

گفتنی است که این بازدید در جلسه ای با مدیران شرکت ادامه یافت و در این جلسه راهکارها و چشم اندازهای مرکز توسعه خودرو برقی و زیرساخت های شرکت مکو مورد بررسی قرار گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *